IP-bus kabel
- 
				
				mauricevanelburg
 - New Member

 - Berichten: 1
 - Lid geworden op: 27 dec 2005 23:47
 
IP-bus kabel
kan ik met behulp van 'n ip-buskabel vanaf mijn pioneer avic x1r n dvd wisselaar van 'n ander merk die eveneens 'n ip-bus aansluiting heeft aansturen en geeft de wisselaar zowel beeld als geluid door deze kabel of moeten daar de tulp aansluitingen op de wisselaar  ook aangesloten/gebruikt  worden naar de avic x1r alvastr bedankt!!
			
			
									
						            							
			| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links | 
- 
				
				JW
 - Senior Member
 - Berichten: 14088
 - Lid geworden op: 01 sep 2003 21:19
 
Re: ip-bus kabel
Ik heb het maar even wat anders neergeschreven, met wat leestekens en zo.....mauricevanelburg schreef:Kan ik met behulp van 'n ip-buskabel vanaf mijn pioneer avic x1r n dvd wisselaar van 'n ander merk die eveneens 'n ip-bus aansluiting heeft aansturen?
Als dat kan, geeft de wisselaar dan zowel beeld als geluid door deze kabel of moeten daar de tulp aansluitingen op de wisselaar ook aangesloten/gebruikt worden naar de avic x1r?
Alvast bedankt!!
Antwoord op je vraag: hoogstwaarschijnlijk gaat dat niet. Reden: ontbrekende besturings-SW waarmee de communicatie tussen de X1R en de wisselaar geregeld worden.
Welke wisselaar heb je op het oog? Misschien heeft iemand dan een tip.
Groet,
JW
RT4-HDD in Citroën C5 Break V6 Exclusive
Voorheen: MS 5500 met 'franse' MT 5010/01-VT en MA 1410 splitter
_______________________________________
Vragen & antwoorden svp via het forum, niet per Prive-Bericht of E-Mail.
			
			Voorheen: MS 5500 met 'franse' MT 5010/01-VT en MA 1410 splitter
_______________________________________
Vragen & antwoorden svp via het forum, niet per Prive-Bericht of E-Mail.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |